Korosztály NÉV Verseny Helyezés Szám Edző Összes érem Válogatott
Felnőtt Kaptur Éva Fedett Felnőtt Ob 1. 200m Karlik Pál 19 Igen
Felnőtt Juhász Fanni Fedett Felnőtt Ob 1. Rúdugrás Karlik Pál/Borisz Volkov/Szörényi István   Igen
Felnőtt Répási petra Fedett Felnőtt Ob 1. 60mgát Karlik Pál   Igen
Felnőtt Kovács Zoltán Fedett Felnőtt Ob 1. 400m Karlik Pál   Igen
Felnőtt Geac Férfi Váltó Fedett Felnőtt Ob 1. 4x400m      
Felnőtt Kaptur Éva Fedett Felnőtt Ob 2. 60m  Karlik Pál    
Felnőtt Kálmán Csenge Fedett Felnőtt Ob 3. 400m Karlik Pál    
Felnőtt Juhász Fanni Fedett Felnőtt Ob 3. 60mgát Karlik Pál    
Felnőtt Geac Női Váltó Fedett Felnőtt Ob 3. 4x400m      
Felnőtt Kaptur Éva Felnőtt Ob 1. 100m Karlik Pál    
Felnőtt Kaptur Éva Felnőtt Ob 1. 200m Karlik Pál    
Felnőtt Juhász Fanni Felnőtt Ob 1. Rúdugrás Karlik Pál/Borisz Volkov/Szörényi István    
Felnőtt Kovács Zoltán Felnőtt Ob 1.  400m Karlik Pál    
Felnőtt Geac Női Váltó Felnőtt Ob 1. 4x100      
Felnőtt Geac Férfi Váltó Felnőtt Ob 2. 4x400m      
Felnőtt Geac Női Váltó Felnőtt Ob 2. 4x400m      
Felnőtt Répási petra Felnőtt Ob 3. 100mgát Karlik Pál    
Felnőtt Geac Férfi Váltó Váltűfutó OB 2. 4x200m      
Felnőtt Geac Női Váltó Váltűfutó OB 3. 4x200m      
Felnőtt Ajkler Eszter Összetett Ob 2. 7 próba Zsivotczky Attila    
Korosztály NÉV Verseny Helyezés Szám Edző Összes érem Válogatott
Utánpótlsá (1993-1995) Tarlukács Ádám  Utánpótlás Ob 2. 400m Karlik Pál 5  
Utánpótlsá (1993-1995) Monár Gergely Utánpótlás Ob 3. 400m Karlik Pál    
Utánpótlsá (1993-1995) Budai Alexandra Utánpótlás Ob 3. 100m Karlik Pál    
Utánpótlsá (1993-1995) Moldován-Horváth Katalain Utánpótlás Ob 3. 3000m akadály Gadanecz György    
Utánpótlsá (1993-1995) Moldován-Horváth Katalain Utánpótlás Ob 3. 5000m Gadanecz György    
Korosztály NÉV Verseny Helyezés Szám Edző Összes érem Válogatott
MEFOB Csillag Zsófi Mefob 1 Rúdugrás Szörényi istván 2  
MEFOB Mucsi Róbert Mefob 3. 400m Karlik Pál    
Korosztály NÉV Verseny Helyezés Szám Edző Összes érem Válogatott
Junior (1996-1997) Répási petra Fedett Junior Ob 1. 60mgát Karlik Pál 16  
Junior (1996-1997) Geac Női Váltó Fedett Junior Ob 1. 4x200m      
Junior (1996-1997) Ajkler Eszter Fedett Junior Ob 2. Magasugrás Zsivotczky Attila    
Junior (1996-1997) Baráti Patrícia Fedett Junior Ob 3. 60m Kaptur Éva    
Junior (1996-1997) Baráti Patrícia Fedett Junior Ob 3. 200m Kaptur Éva    
Junior (1996-1997) Kriszt Botond Fedett Junior Összetett Ob 1. 7 próba Zsivotczky Attila    
Junior (1996-1997) Ajkler Eszter Fedett Junior Összetett Ob 2. 5 próba Zsivotczky Attila    
Junior (1996-1997) Répási petra Junior Ob 1. 100mgát Karlik Pál    
Junior (1996-1997) Ajkler Eszter Junior Ob 1. Magasugrás Zsivotczky Attila    
Junior (1996-1997) Baráti Patrícia Junior Ob 3. 100m Kaptur Éva    
Junior (1996-1997) Répási petra Junior Ob 3. 200m Karlik Pál    
Junior (1996-1997) Nagy Imola Junior Ob 3. 3000m akadály Gadanecz György    
Junior (1996-1997) Kriszt Botond Junior Összetett  Ob 1. 10 próba Zsivotczky Attila   Igen
Junior (1996-1997) Ajkler Eszter Junior Összetett  Ob 2. 7 próba Zsivotczky Attila    
Junior (1996-1997) Geac Női Váltó Váltűfutó OB 1. 4x100m      
Junior (1996-1997) Geac Női Váltó Váltűfutó OB 2. 4x400m      
Korosztály NÉV Verseny Helyezés Szám Edző Összes érem Válogatott
Ifjúsági (1998-1999) Simonváros Csanád Fedett Ifjúsági Ob 1. Rúdugrás Szörényi István 26 Igen
Ifjúsági (1998-1999) Renner Luca Fedett Ifjúsági Ob 1. Magasugrás Zsivotczky Attila   Igen
Ifjúsági (1998-1999) Geac Női Váltó Fedett Ifjúsági Ob 1. 4x200m      
Ifjúsági (1998-1999) Szemjanyinov Paula Fedett Ifjúsági Ob 2. 200m Kaptur Éva    
Ifjúsági (1998-1999) Kriszt Annamária Fedett Ifjúsági Ob 2. Rúdugrás Borisz Volkov   Igen
Ifjúsági (1998-1999) Szamosi András Fedett Ifjúsági Ob 3. Rúdugrás Szörényi istván   Igen
Ifjúsági (1998-1999) Szemjanyinov Paula Fedett Ifjúsági Ob 3. 60mgát Kaptur Éva    
Ifjúsági (1998-1999) Esztrgály Koppány Fedett Ifjúsági Ob 3. Súlylökés Máté Alpár    
Ifjúsági (1998-1999) Renner Luca Fedett Ifjúsági Öszzetett Ob 1. 5 próba Zsivotczky Attila    
Ifjúsági (1998-1999) Kovács Emma Fedett Ifjúsági Öszzetett Ob 2. 5 próba Zsivotczky Attila   Igen
Ifjúsági (1998-1999) Kerekes Marcell  Téli Ifi Dobó Ob 2. Gerelyhajítás Máté Alpár    
Ifjúsági (1998-1999) Esztrgály Koppány Téli Ifi Dobó Ob 3. Gerelyhajítás Máté Alpár    
Ifjúsági (1998-1999) Fekete Ábel Ifjúsági Ob 1. 2000m akadály Gadanecz György   Igen
Ifjúsági (1998-1999) Renner Luca Ifjúsági Ob 1. Magasugrás Zsivotczky Attila    
Ifjúsági (1998-1999) Szamosi András Ifjúsági Ob 2. Rúdugrás Szörényi istván    
Ifjúsági (1998-1999) Esztrgály Koppány Ifjúsági Ob 3. Gerelyhajítás Máté Alpár    
Ifjúsági (1998-1999) Szemjanyinov Paula Ifjúsági Ob 3. 200m Kaptur Éva    
Ifjúsági (1998-1999) Kriszt Katalin Ifjúsági Ob 3. Magasugrás Zsivotczky Attila   Igen
Ifjúsági (1998-1999) Geac fiú  csapat Ifjúsági Gátfgutó és Ugyeségi Csb 1. Rúdugrás      
Ifjúsági (1998-1999) Geac lány csapat Ifjúsági Gátfgutó és Ugyeségi Csb 1. Magasugrás      
Ifjúsági (1998-1999) Geac fiú  csapat Ifjúsági Gátfgutó és Ugyeségi Csb 2. Gerelyhajítás      
Ifjúsági (1998-1999) Geac lány csapat Ifjúsági Gátfgutó és Ugyeségi Csb 2.  100gát      
Ifjúsági (1998-1999) Geac lány csapat Ifjúsági Gátfgutó és Ugyeségi Csb 2. Távol      
Ifjúsági (1998-1999) Renner Luca Ifjúsági Összzetett Ob 1. 7 próba Zsivotczky Attila    
Ifjúsági (1998-1999) Geac fiú  csapat Mezei Ob 1.        
Ifjúsági (1998-1999) Geac fiú  csapat Váltűfutó OB 1. 4x1500m      
Korosztály NÉV Verseny Helyezés Szám Edző Összes érem Válogatott
Serdülő (2000-2001) Mihály Ádám Fedett Serdülő Ob 3. Rúdugrás Szörényi istván 16 Igen
Serdülő (2000-2001) Geac fiú váltó Fedett Serdülő Ob 2. 4x200m      
Serdülő (2000-2001) Sabján Anita Serdülő Téli dobó ob 3. Diszkoszvetés Foki Vilmos    
Serdülő (2000-2001) Csernyászky Sára Serdulő Ob 2. 300mgát Krisztné Körmenyi Katalin    
Serdülő (2000-2001) Kondrák Réka Anna Serdülő Ob 2 Rúdugrás Szörényi istván   Igen
Serdülő (2000-2001) Váczi Dániel Serdülő Ob 3. Gerelyhajítás Máté Alpár   Igen
Serdülő (2000-2001) Fekete Szilvia Serdülő Ob 3. Súlylökés Foki Vilmos    
Serdülő (2000-2001) Glaser Zina Serdülő Ob 3. Diszkoszvetés Foki Vilmos    
Serdülő (2000-2001) Geac fiú csapat Serdülő Gátfutó és Ügyességi Csb 2. rúdugrás      
Serdülő (2000-2001) Geac fiú csapat Serdülő Gátfutó és Ügyességi Csb 2. Magasugrás      
Serdülő (2000-2001) Geac lány csapat Serdülő Gátfutó és Ügyességi Csb 2. 300m      
Serdülő (2000-2001) Geac lány csapat Serdülő Gátfutó és Ügyességi Csb 2. Gerelyhajítás      
Serdülő (2000-2001) Geac lány csapat Serdülő Gátfutó és Ügyességi Csb 2. Rúdugrás      
Serdülő (2000-2001) Geac fiú csapat Serdülő Gátfutó és Ügyességi Csb 3. 300m      
Serdülő (2000-2001) Geac fiú csapat Serdülő Gátfutó és Ügyességi Csb 3. Távol      
Serdülő (2000-2001) Geac lány csapat Serdülő Gátfutó és Ügyességi Csb 3 Diszkoszvetés      
Korosztály NÉV Verseny Helyezés Szám Edző Összes érem Válogatott
Újonc (2002) Tóth Gábor Fedett Újonc Ob 2. Távolugrás Krisztné Körmenyi Katalin 9  
Újonc (2002) Simováros Csenge Fedett Újonc Ob 2. Rúdugrás Szörényi istván    
Újonc (2002) Geac lány váltó Fedett Újonc Ob 3 4x200m      
Újonc (2002) Juhász Nándor Újonc Téli Dobű Ob 1. Gerelyhajítás Máté Alpár    
Újonc (2002) Eszenyi Napsugár Újonc Téli Dobű Ob 3. Gerelyhajítás Máté Alpár /Krisztné Körmendy Katalin    
Újonc (2002) Juhász Nándor Újonc Ob 2. Gerelyhajítás Máté Alpár    
Újonc (2002) Szőke-Kiss Anna Újonc Ob 2. 1000m aladály Gadanecz György    
Újonc (2002) Simonváros csenge Újonc ob 2. rúdugrás Szörényi istván    
Újonc (2002) Eszenyi Napsugár Újonc Összetett Ob 3. 4 próba C variáció Máté Alpár /Krisztné Körmendy Katalin    
Újonc (2002) Geac lány csapat Mezei Ob 3.  csapat      
Újonc (2002) Geac lány váltó Váltűfutó OB 3. 4x600m      
Korosztály NÉV Verseny Helyezés Szám Edző Összes érem Válogatott
Szenior Szörényi István Fedett Szenior Ob 1. Rúdugrás (M65) Szörényi istván 6  
Szenior Dr-Bucherna Nándor Szenior Téli dobó ob 1. Gerelyhajítás (M45)      
Szenior Dr-Bucherna Nándor Szenior ob 2. 200m (M45)      
Szenior Dr-Bucherna Nándor Szenior Ob 2. Gerelyhajítás (M45)      
Szenior Dr-Bucherna Nándor Szenior Olimpia 3. Gerelyhajítás (M45)      
Szenior Dr-Bucherna Nándor Szenior olimpia 3. Súlylökés (M45)      
Csapat OB     2.     1  
            Összesen  
            100 15fő