Korosztály Név Verseny Hely Szám Edző Ö.É. Vál  
Felnőtt Kovács Zoltán Fedett Felnőtt OB I. 400m Karlik Pál 18 Igen  
Felnőtt GEAC Férfi váltó Fedett Felnőtt OB I. 4x400m Karlik Pál      
Felnőtt Kaptur Éva Fedett Felnőtt OB I. 60m Karlik Pál   Igen  
Felnőtt Kaptur Éva Fedett Felnőtt OB I. 200m Karlik Pál      
Felnőtt GEAC Női váltó Fedett Felnőtt OB I. 4x400m Karlik Pál      
Felnőtt Kálmán Csenge Fedett Felnőtt OB III. 400m Karlik Pál      
Felnőtt Karlik Dániel Felnőtt OB I. 100m Karlik Pál      
Felnőtt GEAC Férfi váltó Felnőtt OB I. 4x400m Karlik Pál      
Felnőtt Kaptur Éva Felnőtt OB I. 100m Karlik Pál      
Felnőtt Kaptur Éva Felnőtt OB I. 200m Karlik Pál      
Felnőtt GEAC Női váltó Felnőtt OB I. 4x100m Karlik Pál      
Felnőtt Pozsgai Dániel Felnőtt OB II. 100m Karlik Pál      
Felnőtt Deák-Nagy Marcell Felnőtt OB II. 400m John Smith   Igen  
Felnőtt GEAC Férfi váltó Felnőtt OB II. 4x100m Karlik Pál      
Felnőtt Kálmán Csenge Felnőtt OB II. 400m Karlik Pál      
Felnőtt GEAC Női váltó Felnőtt OB II. 4x400m Karlik Pál      
Felnőtt Móré Győző Felnőtt OB III. 200m Karlik Pál      
Felnőtt GEAC Csapat OB I.          
Korosztály Név Verseny Hely Szám Edző Ö.É. Vál  
Utánpótlás
(1992-1994)
Pozsgai Dániel Utánpótlás OB I. 200m Karlik Pál 6    
Utánpótlás
(1992-1994)
Kálmán Csenge Utánpótlás OB I. 200m Karlik Pál      
Utánpótlás
(1992-1994)
Deák-Nagy Marcell Utánpótlás OB II. 400m John Smith      
Utánpótlás
(1992-1994)
Kálmán Csenge Utánpótlás OB II. 400m Karlik Pál      
Utánpótlás
(1992-1994)
Budai Alexandra Utánpótlás OB III. 100m Karlik Pál      
Utánpótlás
(1992-1994)
Budai Alexandra Utánpótlás OB III. 200m Karlik Pál      
Korosztály Név Verseny Hely Szám Edző Ö.É. Vál  
MEFOB Kaptur Éva MEFOB I. 100m Karlik Pál 4    
MEFOB Kaptur Éva MEFOB I. 200m Karlik Pál      
MEFOB Zsíros Zsanett MEFOB III. 400m gát Zsivoczky Attila      
MEFOB Csillag Zsófia MEFOB III. rúdugrás Szörényi István      
Korosztály Név Verseny Hely Szám Edző Ö.É. Vál A.jelv
Junior
(1995-1996)
Pápai Márton Fedett Junior
OB
I. 1500m K.Szabó Gábor 14 Igen  
Junior
(1995-1996)
Répási Petra Fedett Junior
OB
I. 200m Karlik Pál   Igen  
Junior
(1995-1996)
Pápai Márton Fedett Junior
OB
II. 3000m K.Szabó Gábor      
Junior
(1995-1996)
Répási Petra Junior Téli
Dobó OB
III. 60m gát Karlik Pál   Igen  
Junior
(1995-1996)
Pápai Márton Fedett Junior
OB
II. 3000m K.Szabó Gábor      
Junior
(1995-1996)
Répási Petra Fedett Junior
OB
II. 60m gát Karlik Pál      
Junior
(1995-1996)
Kriszt Botond Junior Téli
Dobó OB
III. gerelyhajítás Máté Alpár   Igen  
Junior
(1995-1996)
Pápai Márton Mezei OB III. 6000m
mezei
K.Szabó Gábor      
Junior
(1995-1996)
GEAC Női Junior csapat Mezei OB II.   Gadanecz György      
Junior
(1995-1996)
Pápai Márton Junior OB I. 1500m K.Szabó Gábor      
Junior
(1995-1996)
Répási Petra Junior OB I. 100m
gát
Karlik Pál   Igen  
Junior
(1995-1996)
Répási Petra Junior OB II. 100m Karlik Pál    

Igen+
200m is

Junior
(1995-1996)
Pápai Márton Junior OB III. 800m K.Szabó Gábor     Igen
Junior
(1995-1996)
Nagy Imola Junior OB III. 5000m Gadanecz György      
Junior
(1995-1996)
Nagy Imola Junior OB III. 3000m akadály Gadanecz György      
Junior
(1995-1996)
Kriszt Botond Junior
Összetett OB
I. 10próba Junior Zsivoczky Attila     Igen+
400m is
Korosztály Név Verseny Hely Szám Edző Ö.É. Vál A.jelv
Ifjúsági
(1997-1998)
Fáter Zoltán Fedett Ifjúsági OB 3 rúdugrás Szörényi István 22    
Ifjúsági
(1997-1998)
Ajkler Eszter Fedett Ifjúsági OB 3 magasugrás Zsivoczky Attila      
Ifjúsági
(1997-1998)
Kovács Emma Fedett Ifjúsági OB 1 5próba Zsivoczky Attila   Igen  
Ifjúsági
(1997-1998)
Ajkler Eszter Fedett Ifjúsági Öszetett OB 3 5próba Zsivoczky Attila      
Ifjúsági
(1997-1998)
Príma Balázs Ifjúsági Téli Dobó OB 1 gerelyhajítás Máté Alpár   Igen  
Ifjúsági
(1997-1998)
Kovács Emma Ifjúsági Téli Dobó OB 2 gerelyhajítás Máté Alpár      
Ifjúsági
(1997-1998)
Kerekes Marcell Ifjúsági Téli Dobó OB 3 gerelyhajítás Máté Alpár      
Ifjúsági
(1997-1998)
Kovács Emma Ifjúsági OB 1 gerelyhajítás Máté Alpár     Igen
Ifjúsági
(1997-1998)
Fekete Ábel Ifjúsági OB 2 2000m akadály Gadnecz György      
Ifjúsági
(1997-1998)
Príma Balázs Ifjúsági OB 2 gerelyhajítás Máté Alpár     Igen
Ifjúsági
(1997-1998)
Kerekes Marcell Ifjúsági OB 3 gerelyhajítás Máté Alpár      
Ifjúsági
(1997-1998)
Renner Laura Ifjúsági OB 3 magasugrás Zsivoczky Attila   Igen Igen
Ifjúsági
(1997-1998)
Kovács Emma Ifjúsági OB 3 magasugrás Zsivoczky Attila     Igen
Ifjúsági
(1997-1998)
Kovács Emma Ifjúsági összetett OB 1 7próba Zsivoczky Attila     Igen
Ifjúsági
(1997-1998)
7próba női ifi csapat Ifjúsági összetett OB 1 7próba Zsivoczky Attila      
Ifjúsági
(1997-1998)
Renner Luca Ifjúsági összetett OB 3 7próba Zsivoczky Attila     Igen
Ifjúsági
(1997-1998)
Ifi fiú csapat Ügyességi Csapatbajnokság 1 gerelyhajítás Máté Alpár      
Ifjúsági
(1997-1998)
Ifi lány csapat Ügyességi Csapatbajnokság 1 magasugrás Zsivoczky Attila      
Ifjúsági
(1997-1998)
Ifi lány csapat Ügyességi Csapatbajnokság 2 100m gát Zsivoczky Attila
Karlik Pál
     
Ifjúsági
(1997-1998)
Ifi lány csapat Ügyességi Csapatbajnokság 2 gerelyhajítás Máté Alpár      
Ifjúsági
(1997-1998)
Ifi fiú csapat Ügyességi Csapatbajnokság 3 rúdugrás Szörényi István      
Ifjúsági
(1997-1998)
Ifi lány csapat Ügyességi Csapatbajnokság 3 távolugrás Zsivoczky Attila      
Korosztály Név Verseny Hely Szám Edző Ö.É. Vál A.jelv
Serdülő
(1999-2000)
Szamosi András Serdülő Fedett OB 1 rúdugrás Szörényi István 11    
Serdülő
(1999-2000)
Simonváros Csanád Serdülő Fedett OB 2 rúdugrás Szörényi István      
Serdülő
(1999-2000)
Kriszt Katalin Serdülő Fedett OB 3 magasugrás Zsivoczky Attila      
Serdülő
(1999-2000)
Szamosi András Serdülő Fedett Összetett OB 3 5próba Szörényi István      
Serdülő
(1999-2000)
Szamosi András Serdülő OB 1 rúdugrás Szörényi István   Igen  
Serdülő
(1999-2000)
Kriszt Katalin Serdülő OB 1 magasugrás Zsivoczky Attila   Igen Igen+
5próba
Serdülő
(1999-2000)
Simonváros Csanád Serdülő OB 2 rúdugrás Szörényi István   Igen  
Serdülő
(1999-2000)
Koncrák Réka Serdülő OB 3 rúdugrás Szörényi István      
Serdülő
(1999-2000)
Serdülő fiú csapat Ügyességi Csapatbajnokság 1 rúdugrás Szörényi István      
Serdülő
(1999-2000)
Serdülő leány csapat Ügyességi Csapatbajnokság 3 rúdugrás Szörényi István      
Serdülő
(1999-2000)
Serdülő leány csapat Ügyességi Csapatbajnokság 3 gerelyhajítás Máté Alpár      
Serdülő
(1999-2000)
Csernyánszky Sára     300gát       Igen
Korosztály Név Verseny Hely Szám Edző Ö.É. Vál A.jelv
Újonc(2001) Újonc fiú csapat Újonc Fedett OB 1 4x200 KörmendyKatalin 11    
Újonc(2001) Magyari Benedek Újonc Fedett OB 2 rúdugrás Szörényi István      
Újonc(2001) Mihályi Ádám Újonc Fedett OB 3 rúdugrás Szörényi István      
Újonc(2001) Glaser Zina Újonc Téli Dobó OB 1 diszkoszvetés Foki Vilmos      
Újonc(2001) Mihályi Ádám Újonc OB 1 rúdugrás Szörényi István     4próba igen
Újonc(2001) Foki Vilmos Újonc OB 1 diszkoszvetés Foki Vilmos      
Újonc(2001) Glaser Zina Újonc OB 1 diszkovetés Foki Vilmos      
Újonc(2001) Glaser Zina Újonc OB 2 súlylökés Foki Vilmos      
Újonc(2001) Magyari Benedek Újonc OB 3 rúdugrás Szörényi István      
Újonc(2001) Glaser Zina Újonc OB 3 gerelyhajítás Foki Vilmos      
Újonc(2001) Újonc fiú csapat Újonc Összetett OB 3 4próba Körmendy Katalin      
Újonc(2001) Ferenc Ákos     4próba       Igen
Korosztály Név Verseny Hely Szám Edző Ö.É. Vál A.jelv
Szenior Németh Róbert Fedett Szenior OB 1 m35 400m Kovács Zoltán 4    
Szenior Németh Róbert Fedett Szenior OB 3 m35 200m Kovács Zoltán      
Szenior Németh Róbert Szenior OB 2 m40 400m Kovács Zoltán      
Szenior Bucherna Nándor Szenior OB 1 m45 gerelyhajítás Kovács Zoltán      
            90 12 fő 10 fő (17 szám)